סרטן העור

חקלאי שהוכר בבית הדין לעבודה כחולה בסרטן העור

התובע חלה במחלת סרטן העור, גידולים מסוג BCC, סולר קרטוזיס ומלנומה. התובע עבד כל חייו כחקלאי ועבד בחשיפה יום יומית לקרני השמש. המוסד לביטוח לאומי דחה את תביעתו להכרה כנפגע בעבודה / מחלת מקצוע. הוגשה תביעה לבית הדין לעבודה אשר מינה מומחה רפואי מטעם בית הדין בתחום רפואת העור.

 

המומחה הרפואי קבע, על סמך העובדות המוסכמות אליהן הגיעו הצדדים בהסכמה, הגידולים מהן סובל התובע מקורן בעבודתו וחשיפתו לקרני השמש במהלך כל שנות עבודתו ולכן המליץ להכיר במחלתו ובכל הגידולים כולם כפגיעה בעבודה.

 

לאחר קבלת חוות הדעת, הגיש המוסד לביטוח לאומי הודעה לבית הדין לעבודה כי הוא מסכים עם חוות הדעת  וכן הוא מסכים כי התובע יוכר כנפגע בעבודה. בהתאם להודעת הביטוח הלאומי, ניתן פסק דין על ידי בית הדין לעבודה בת"א לפיו ניתן פסק דין הצהרתי כי גידולי סרטן העור מקורן בחשיפתו של התובע לשמש וכי הם יוכרו כפגיעה בעבודה.

עו"ד צחי פרום ייצג את התובע בתיק זה.

 

ב.ל. 4287/08 - בית הדין לעבודה בת"א.

להמשך קריאה

טרקטוריסט שהוכר כחולה בסרטן העור

המדובר באדם אשר עבד כטרקטוריסט ועבודות עפר במשך שנים רבות. כתוצאה מחשיפתו לשמש במסגרת שנות עבודתו חלה במחלת סרטן העור מסוג ובעיקר סולר קרטוזיס בצורה חמורה מאוד בכל הגוף. ביטוח לאומי דחה את תביעתו להכרה כנפגע בעבודה. הח"מ הגיש תביעה לבית הדין לעבודה להכרת הקשר הסיבתי בין מחלת סרטן העור לבין עבודתו של התובע בחשיפה לשמש. התביעה התקבלה ופס"ד הכיר בקשר הסיבתי וקבע כי כל הגידולים הסרטניים מהם סובל התובע מקורם בעבודתו וחשיפתו לשמש במסגרת העבודה . התביעה התקבלה והתובע פנה לוועדה רפואית בביטוח לאומי לצורך קביעת דרגת נכותו.

 

להמשך קריאה

שוטר שהיה גם חקלאי הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

אדם שעבר חלק מהזמן בחקלאות וחלק מהזמן כשוטר הגיש בתביעה לביטוח לאומי בגין מחלת סרטן העור מסוג BCC SCC וסולר קרטוזיס. לאחר מאבק ארוך של מספר שנים ניתן ביום 9/1/2012 פסק דין של בית הדין האזורי לעבודה בת"א לפיו הכיר בית הדין בתובע כנפגע בעבודה .
המיוחד בפסק הדין הוא שגם כאשר הוכח כי התובע עבד רק חלק מהזמן בחקלאות ואילו החלק האחר כשוטר, עדיין החשיפה בעבודתו במשק החקלאי הספיקה לצורך ההכרה כפגיעה בעבודה . 

להמשך קריאה

מכונאי מטוסים הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

המדובר בעובד התעשייה האווירית אשר עבד בחשיפה לקרני השמש במשך 10 שנים כמכונאי מוטס .
לאחר שנים רבות התפתח אצל התובע מחלת סרטן העור מסוג BCC ( בזליומה ) והוא נאלץ לעבור ניתוחים רבים לצורך כריתת הגידולים . החולה הגיש תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה אולם זה דחה את התביעה . התובע לא וויתר והגיש תביעה לבית הדין לעבודה בבאר שבע . זה האחרון מינה מומחה רפואי אשר בדק את החומר וקבע כי מקור הגידולים הסרטניים הינו בעבודתו של התובע בחשיפה לשמש והמליץ על ההכרה בתובע כנפגע בעבודה .
בית הדין לעבודה קיבל את חוות דעתו של המומחה הרפואי וקבע כי מחלת סרטן העור של התובע הינה פגיעה בעבודה ותביעתו הוכרה והוא זכאי לפנות לוועדה רפואית לנפגעי עבודה שתקבע את שיעור נכותו.

להמשך קריאה

משווק יין הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

המדובר באדם אשר עבד כמשווק משקאות כאשר במסגרת עבודתו היה חשוף לקרני השמש במשך שעות רבות בכל יום במסגרת משלוחים של בקבוקי שתייה. כתוצאה מחשיפתו לשמש במסגרת שנות עבודתו חלה במחלת סרטן העור מסוג ובעיקר סולר קרטוזיס ו – BCC. ביטוח לאומי דחה את תביעתו להכרה כנפגע בעבודה. הח"מ הגיש תביעה לבית הדין לעבודה להכרת הקשר הסיבתי בין מחלת סרטן העור לבין עבודתו של התובע בחשיפה לשמש. התביעה התקבלה ופס"ד הכיר בקשר הסיבתי וקבע כי כל הגידולים הסרטניים מהם סובל התובע מקורם בעבודתו וחשיפתו לשמש במסגרת העבודה . התביעה התקבלה והתובע פנה לוועדה רפואית בביטוח לאומי לצורך קביעת דרגת נכותו . 

להמשך קריאה

מדריכת שיט הוכרה כנפגעת בעבודה - סרטן העור מלנומה

המדובר במדריכת שייט אשר חלתה במחלת סרטן העור מסוג מלנומה ממאירה בגב. עו"ד צחי פרום הגיש בשם התובעת תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגעת בעבודה – מחלת מקצוע . המוסד לביטוח לאומי הכיר בתובעת כנפגעת במחלת מקצוע . וועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי אשר בדקה את התובעת קבעה לה נכות בשיעור של 83% לצמיתות . 

להמשך קריאה

חבר קיבוץ הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

המדובר בחבר קיבוץ אשר עבד במסגרת הקיבוץ במשך עשרות שנים בתפקידים שונים בחשיפה יום יומית לשמש . כתוצאה מחשיפתו לשמש במסגרת שנות עבודתו חלה במחלת סרטן העור מסוג ובעיקר סולר קרטוזיס ו – BCC ומלנומה. הח"מ ייצג את הנפגע בתביעה לביטוח לאומי על מנת שזה יכיר בו כנפגע בעבודה / מחלת מקצוע . תביעתו לביטוח לאומי התקבלה ונקבע כי כל הגידולים הסרטניים מהם סובל התובע מקורם בעבודתו וחשיפתו לשמש במסגרת העבודה . התובע עבר וועדה רפואית ונקבעה לו נכות צמיתה בשיעור של 20% . 

להמשך קריאה

קיבוצניק שחלה בסרטן העור הוכר כנפגע בעבודה

המדובר בחבר קיבוץ אשר עבד במסגרת הקיבוץ במשך עשרות שנים בתפקידים שונים בחשיפה יום יומית לשמש . כתוצאה מחשיפתו לשמש במסגרת שנות עבודתו חלה במחלת סרטן העור מסוג ובעיקר סולר קרטוזיס BOWENS ו – SCC . הח"מ ייצג את הנפגע בתביעה לביטוח לאומי על מנת שזה יכיר בו כנפגע בעבודה / מחלת מקצוע . תביעתו לביטוח לאומי התקבלה ונקבע כי כל הגידולים הסרטניים מהם סובל התובע מקורם בעבודתו וחשיפתו לשמש במסגרת העבודה. התובע עבר וועדה רפואית ונקבעה לו נכות צמיתה בשיעור של 51% . 

להמשך קריאה

סקיפר הוכר כנפגע בעבודה- סרטן העור

סקיפר שעבד במשך שנים ארוכות בהשטת ספינות בחשיפה יום יומית לקרני השמש ולה במחלת סרטן העור, גידולים מסוג סולר קרטוזיס - BCC הגיש תביעה לבית הדין לעבודה בחיפה לאחר שהביטוח הלאומי דחה תביעתו להכרה כנפגע בעבודה. לאחר קבלת חוות דעתו של המומחה הרפואי מטעם בית הדין לפיה יש קשר סיבתי בין עבודתו של התובע בחשיפה יום יומית לשמש ובין הופעת הגידולים הסרטניים, הכיר בית הדין לעבודה במחלת סרטן העור כפגיעה בעבודה.

 

 

להמשך קריאה

קבלן בניין הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

מדובר בקבלן בניין אשר עבד במשך שנים רבות בחשיפה לקרני השמש.

כתוצאה מעבודתו  חלה במחלת סרטן העור כולל גידולים מסוג מלנומה במקומות שונים בגוף, סרטן  מסוג BCC וסולר קרטוזיס. המוסד לביטוח לאומי דחה התביעה להכרה במחלת המקצוע ולאחר שהוגשה תביעה באמצעותי לבית המשפט, מונה מומחה רפואי אשר קבע כי הגידולים מקורם בעבודתו בשמש והתביעה הוכרה כתביעה לנפגע בעבודה. ועדה רפואית שבדקה אותו קבעה כי אחוזי נכות שלו הם 36% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית. 

להמשך קריאה

קיבוצניק הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

מדובר בחבר קיבוץ אשר עבד במהלך חייו בעבודות שונות בקיבוץ בהן נחשף בצורה אינטנסיבית לשמש וכתוצאה מכך התפתחו אצלו גידולים סרטניים מסוג BCC , SOLAR KERATOSIS. לאחר שהוגשה באמצעותי תביעה, המוסד לביטוח לאומי הכיר בגידולים כמחלת מקצוע. לאחר מכן, ייצגתי אותו בוועדה הרפואית שבדקה אותו קבעה כי אחוזי נכות שלו הם   58% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית. 

להמשך קריאה

חקלאי שעבד בבריכות דגים הוכר כנפגע בעבודה סרטן העור

המדובר באדם אשר עבד כל חייו בחקלאות ובבריכות דגים  כאשר במסגרת עבודתו נחשף בצורה קבועה ואינטנסיבית לקרני השמש. לימים הוא חלה בסרטן העור והתפתחו אצלו גידולים סרטניים מסוג BCC ,SCC ,SOLAR KERATOSIS וגם מלנומה. הוא הגיש תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה ( מחלת מקצוע ) אולם תביעתו נדחתה. הוגשה באמצעותי תביעה לבית הדין לעבודה אשר מינה מומחה רפואי אובייקטיבי אשר בדק את החומר והעובדות בדבר עבודתו של התובע בשמש וקבע כי יש להכיר בגידולים הסרטניים ככאלו שנובעים מעבודתו בשמש. תביעתו הוכרה על ידי בית הדין. ייצגתי אותו בוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי אשר   קבעה כי אחוזי נכות שלו הם 36% לצמיתות  ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית.

להמשך קריאה

מהנדס מים הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

מדובר במהנדס מים אשר עבד כל חייו בחשיפה יום יומית לשמש וכתוצאה מכך חלה בסרטן העור כאשר התפתחו אצלו גידולים סרטניים מסוג BCC  ו – SOLAR KERATOSIS  . התובע הגיש באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה (מחלת מקצוע) והמוסד לביטוח לאומי שמצא כי אכן הוא עבד בשמש ויש קשר בין העבודה בשמש לבין התפתחות הגידולים הסרטניים, הכיר בתביעתו. ייצגתי אותו גם בוועדה הרפואית שבדקה אותו קבעה כי אחוזי נכות שלו הם   28% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית.   

להמשך קריאה

גנן הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

מדובר באדם שעבר כגנן במשך שנים רבות ובמסגרת עבודתו היום יומית נחשף בצורה קבועה לקרני השמש. כתוצאה מכך, חלה בסרטן העור ובגידולים מסוג BCC  ו – SOLAR KERATOSIS. התובע הגיש באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכיר בו כנפגע בעבודה. המוסד לביטוח לאומי אשר מצא כי אכן נחשף לשמש בעבודה ויש קשר סיבתי בין עבודתו בשמש לבין פרוץ הגידולים הסרטניים, הכיר בתביעה כפגיעה בעבודה. ייצגתי אותו בוועדה רפואית אשר בדקה אותו  קבעה כי אחוזי נכות שלו הם  36% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית.  

להמשך קריאה

טרקטוריסט הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

המדובר באדם אשר עבד שנים רבות בעבודות שונות בהן נחשף באופן יום ימי לשמש  (טרקטוריסט, מכירת ציוד חקלאי, קבלן). כתוצאה מעבודתו בשמש במשך שנים רבות, חלה במחלת סרטן העור בגידולים מסוג : MELANOMA, BCC, SCC, SOLAR KERATOSIS  . המוסד לביטוח לאומי שוכנע באמצעותי כי יש קשר סיבתי בין עבודתו בשמש ובין פרוץ הגידולים הסרטניים והכיר בתביעתו כפגיעה בעבודה (מחלת מקצוע ). ייצגתי אותו בוועדה רפואית של הביטוח הלאומי אשר בדקה אותו  וקבעה כי אחוזי נכות שלו הם  36% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית

להמשך קריאה

קבלן עבודות צנרת הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

המדובר בקבלן לעבודות צנרת אשר עבד במשך שנים רבות בחשיפה יום יומית לקרני השמש וכתוצאה מכך חלה במחלת סרטן העור והתפתחו אצלו גידולים מסוג SCC BCC  ו – SOLAR KERATOSIS. התובע הגיש באמצעותי ה תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה והמוסד אכן שוכנע כי גידוליו מקורם בחשיפה לשמש בעבודה והכיר בסרטן העור כפגיעה בעבודה.(מחלת מקצוע). ייצגתי אותו בוועדה הרפואית אשר בדקה אותו קבעה כי אחוזי נכות שלו הם  19% לצמיתות והוא קיבל מענק חד פעמי. 

להמשך קריאה

קיבוצניק שעבד בחקלאות הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

המדובר בחבר קיבוץ אשר עבד כל חייו בעבודות חקלאות בחשיפה לקרני השמש וכתוצאה מכך חלה בסרטן העור – גידולים מסוג BCC SCC  MELANOMA  ו – SOLAR KERATOSIS . התובע הגיש באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכיר בו כנפגע בעבודה. המוסד לביטוח לאומי שוכנע כי אכן גידוליו מקורם בעבודתו בשמש והכיר בתביעתו כפגיעה בעבודה.(מחלת מקצוע). ייצגתי אותו גם בוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי אשר קבעה כי אחוזי נכות שלו הם  55% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית.

להמשך קריאה

חקלאי הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

המדובר באדם שעבד בחקלאות כל חייו כאשר במסגרת עבודתו נחשף באופן יום יומי לקרני השמש. כתוצאה מחשיפתו לשמש, התפתחו אצלו גידולים סרטניים חמורים מסוג BCC  ו – SOLAR KERATOSIS 

להמשך קריאה

קיבוצניק הוכר כנפגע בעודה - סרטן העור

המדובר בחבר קיבוץ אשר עבד כל חייו בעבודות חקלאות וגננות בהן נחשף לקרני השמש מידי יום ביומו. לימים חלה במחלת סרטן העור בגידולים מסוג MELANOMA, BCC, SCC, SOLAR KERATOSIS . תביעתו לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה נדחתה אולם הוא הגיש באמצעותי תביעה לבית הדין לעבודה אשר מינה מומחה רפואי שקבע כי יש קשר בין הגידולים הסרטניים לבין עבודתו בשמש והכיר בו כנפגע בעבודה.(מחלת מקצוע). ייצגתי אותו גם בוועדה רפואית של הביטוח הלאומי אשר בדקה אותו וקבעה כי אחוזי נכות שלו הם 36% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית.  

להמשך קריאה

בוחן נהיגה הוכר כנפגע בעבודה סרטן העור

המדובר בבוחן נהיגה אשר עבד במשך שנים רבות בעבודה בה נהג להעביר מבחני נהיגה כאשר במהלך העבודה הוא חשוף לקרינת השמש אשר מכה על שמשת המכונית.

לימים חלה במחלת סרטן העור, בעיקר גידולים מסוג סולר קרטוזיס בצורה קשה במקומות אשר היו חשופים לשמש.

התובע הגיש תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה אולם תביעתו נדחתה. התובע פנה באמצעות עו"ד צחי פרום לבית הדין לעבודה בת"א לאחר שהצדדים הגיעו להסכמה באשר לעובדות המוסכמות של עבודתו, מינה בית הדין מומחה רפואי ראשון. מומחה זה בדק את המסמכים וקבע כי יש קשר בין עבודתו של התובע וחשיפתו לשמש במסגרתה לבין הופעת מחלת סרטן העור.

אם זאת מאחר והמומחה הרפואי אשר מינה בית הדין בדק את התובע פעם אחת עברו לפני 21 שנה, הגיש המוסד לביטוח לאומי בקשה לפסול את חוות דעתו של המומחה הרפואי . בית הדין קיבל את הבקשה אולם במקום לפסול את חוות הדעת, מינה מומחה נוסף כאשר חוות הדעת של המומחה הראשון נשארה בהתיק. המומחה הרפואי השני קבע כי אין קשר ישיר בין עבודתו של התובע וחשיפתו לשמש בעבודה ובין הופעת מחלת סרטן העור .

בפסק הדין שהתקבל קיבל בית הדין את טענות התובע וקבע כי על פי חוות דעתם של שני המומחים הרפואיים, גם הראשון וגם השני , עולה כי קיים קשר סיבתי בין עבודת התובע בשמש וחשיפתו לשמש במסגרתה ובין הופעת הגידולים מסוג סולר קרטוזיס ותביעתו של התובע הוכרה כפגיעה בעבודה .

 

להמשך קריאה

מודד כבישים שחלה במלנומה ממאירה הוכר כנפגע בעבודה

א' עבד במשך שנים רבות כמודד כבישים בחשיפה יום יומית לקרני השמש . לימים א' חלה בסרטן העור מסוג מלנומה ממאירה אשר התגלתה בזרוע. 

א' הגיש תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה אולם תביעתו נדחתה. א' לא התייאש והגיש באמצעותי תביעה לבית הדין לעבודה. 

בית הדין לעבודה מינה על בסיס עובדות מוסכמות בין הצדדים, מומחה רפואי בתחום הרפואה התעסוקתית וזה לאחר שעיין בתיעוד הרפואי ובעובדות המוסכמות בין הצדדים, קבע חד משמעית כי קיים קשר ישיר בין עבודתו של א' בשמש וחשיפתו לשמש בעבודה ובין פרו. הגידול הסרטני מיסוג מלנומה ממאירה. 

אם זאת, במהלך התביעה, נפטר א' ממחלתו. 

כיום לאור העובדה כי הגידול הסרטני הוכר כפגיעה בעבודה ולאור העובדה כי א' נפטר מהגידול הסרטני, אלמנתו זכאית לקבל מהביטוח הלאומי קצבת תלויים בגובה של 60% מהכנסתו של הנפטר עד לסוף ימי חייה. 

להמשך קריאה

קבלן שחלה בסרטן העור הוכר כנפגע בעבודה

ז' עבד במשך שנים רבות כקבלן כאשר במהלך שנות עבודתו הרבות, נחשף במשך שעות רבות לקרני השמש. 

לימים חלה ז' בסרטן העור, גידולים מסוג מלנומה, BCC , וסולר קרטוזיס . 

ז' הגיש תביעה לביטוח לאומי אולם זה האחרון דחה את התביעה בטענה כי אין קשר בין עבודתו בשמש ובין פרוץ הגידולים הסרטניים השונים. 

ז' לא התייאש והגיש באמצעותי תביעה לבית הדין לעבודה בטענה כי גידוליו הסרטניים כולם מקורם בעבודתו וחשיפתו לשמש במהלך כל השנים. 

 

 

 

להמשך קריאה

מנהל בחברה מסחרית שעבד בשמש הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

ג' אשר עבד בחברה מסחרית, נחשף במסגרת תפקידו במשך שנים רבות יום יום לקרני השמש . 

לימים, חלה ג' בסרטן העור, גידולים מסוג BCC וסולר קרטוזיס. ג' הגיש באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה.

המוסד לביטוח לאומי קיבל את התביעה והכיר בכל הגידולים הסרטניים בהם חלה ג' כפגיעה בעבודה. 

לאחר שתביעתו הוכרה, פנה ג' לוועדה רפואית על מנת שזו תקבע את שיעור נכותו. 

לאחר הליך ארוך וממושך, נקבע נכותו של ג' בשיעור של 28% לצמיתות, דבר המזכה אותו בקצבה חודשית עד לסוף חייו. 

 

 

עו"ד צחי פרום ייצג את התובע . 

 

 

להמשך קריאה

מורה לחינוך גופני הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

מדובר במורה לחינוך גופני אשר עבד שנים רבות מחוץ לאולם הספורט בחשיפה אינטנסיבית לקרני השמש.

כתוצאה מעבודתו הוא חלה במחלת סרטן העור כולל גידולים מסוג  סרטן תאי הבסיס וסולר קרטוזיס. רק לאחר מאבק ארוך, המוסד לביטוח לאומי הכיר בעובדה ובטענה כי אכן המורה נחשף במשך שנים רבות לקרני השמש וכי הגידולים הסרטניים כולם, מקורם, בעבודתו וחשיפתו לשמש בעבודה, והכיר בו כנפגע בעבודה. וועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי קבעה לו נכות רפואית בשיעור של 19% לצמיתות. 

להמשך קריאה

חקלאי מהצפון הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

מדובר בחקלאי מהצפון, אשר עבד במהלך כל חייו בחקלאות בשטחים הפתוחים, כאשר במהלך כל השנים נחשף בצורה אינטנסיבית לשמש וכתוצאה מכך התפתחו אצלו גידולים מסוג BCC , SOLAR KERATOSIS  . המוסד לביטוח לאומי דחה את תביעתו להכרה כנפגע בעבודה אולם החקלאי לא ויתר ופנה אלי על מנת שאייצגו בבית הדין לעבודה. 

להמשך קריאה

מאלף כלבים הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

המדובר באדם אשר עבד כל חייו באילוף כלבים ובעל פנסיון לכלבים, כאשר במסגרת עבודתו נחשף בצורה יום יומית קבועה ואינטנסיבית לקרני השמש בזמן אילוף הכלבים. לימים הוא חלה בסרטן העור והתפתחו אצלו גידולים מסוג BCC SCC SOLAR KERATOSIS וגם מלנומה.

הוגשה תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה והביטוח הלאומי מצא כי אכן קיים קשר סיבתי בין עבודתו בשמש במהלך כל השנים ובין פרוץ הגידולים הסרטניים והכיר בתביעתו כנפגע בעבודה. הוא נבדק על ידי ועדה רפואית של הביטוח הלאומי אשר קבעה לו נכות בשיעור של 80%. 

 

עו"ד צחי פרום ייצג את התובע בתיק זה

להמשך קריאה

קברן הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

מדובר באדם אשר עבד כקברן כאשר תפקידו חייב אותו לעבוד ולשהות שעות רבות בכל יום בשמש. כתוצאה מכך חלה בסרטן העור כאשר התפתחו אצלו גידולים מסוג BCC  ו – SOLAR KERATOSIS . הוא הגיש תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה והמוסד לביטוח לאומי שמצא כי אכן הוא עבד בשמש ויש קשר בין העבודה בשמש לבין התפתחות הגידולים הסרטניים, הכיר בתביעתו כנפגע בעבודה. הנפגע טרם נבדק על ידי ועדה רפואית לקביעת שיעור נכותו.  

 

 
 

להמשך קריאה

מפקח סביבתי של זיהום מי ים הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

המדובר באדם שעבד כמפקח סביבתי של זיהום מי הים, כאשר במסגרת התפקיד נאלץ לעבוד במשך שנים רבות בחשיפה יום יומית אינטנסיבית לקרני השמש וכתוצאה מכך חלה במחלת סרטן העור והתפתחו אצלו גידולים מסוג SCC BCC  ו – SOLAR KERATOSIS. הוא הגיש תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה והמוסד אכן שוכנע כי גידוליו מקורם בחשיפה לשמש בעבודה והכיר בסרטן העור כפגיעה בעבודה. וועדה רפואית אשר בדקה אותו קבעה לו נכות רפואית בשיעור של 44%  לצמיתות.

  
 

להמשך קריאה

חקלאי מהשרון הוכר כנפגע בעבודה - סרטן העור

מדובר באדם שעבד כחקלאי במשך שנים רבות ובמסגרת עבודתו היום יומית בשטחי העבודה והשטחים הפתוחים, נחשף בצורה קבועה לקרני השמש. כתוצאה מכך, חלה בסרטן העור ובגידולים מסוג BCC, SCC  ו – SOLAR KERATOSIS. הוא הגיש תביעה לביטוח לאומי להכיר בו כנפגע בעבודה. המוסד לביטוח לאומי אשר מצא כי אכן נחשף לשמש בעבודה ויש קשר סיבתי בין עבודתו בשמש לבין פרוץ הגידולים הסרטניים, הכיר בתביעה כפגיעה בעבודה. וועדה רפואית אשר בדקה אותו קבעה לו נכות בשיעור של 66% לצמיתות.

עו"ד צחי פרום ייצג את התובע בתיק זה.
  

להמשך קריאה

רועה צאן הוכר כנפגע בעבודה סרטן העור

מדובר באיש שעבר במספר עבודות לרבות כרפתן, רועה צאן ומחסנאי אשר עבד במשך שנים רבות בעבודות אלו בחשיפה לקרני השמש.

כתוצאה מעבודתו  חלה במחלת סרטן העור כולל גידולים מסוג סרטן  מסוג BCC סרטן תאי הקשקש SCC וסולר קרטוזיס בצורה חמורה מאוד. המוסד לביטוח לאומי הכיר התביעה להכרה כמחלת מקצוע ושוכנע כי אכן הגידולים קשורים לעבודה רבת השנים בשמש.  ועדה רפואית שבדקה אותו קבעה כי אחוזי נכות שלו הם 55% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית.

 

עוו"ד צחי פרום יצג את התובע בתיק זה

להמשך קריאה

קבלן הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

מדובר בקבלן  אשר עבד במהלך חייו במסגרת עבודתו בבניין ונחשף בצורה אינטנסיבית לשמש וכתוצאה מכך התפתחו אצלו גידולים סרטניים מסוג BCC , SOLAR KERATOSIS. לאחר שהוגשה באמצעותי תביעה, המוסד לביטוח לאומי הכיר בגידולים כמחלת מקצוע. לאחר מכן, ייצגתי אותו בוועדה הרפואית שבדקה אותו קבעה כי אחוזי נכות שלו הם   19%  לצמיתות ובעקבות כך הוא קיבל מענק כספי גבוה. 

להמשך קריאה

מורה לשייט הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

מדובר במורה לשייט אשר עבד כל חייו בחשיפה יום יומית לשמש וכתוצאה מכך חלה בסרטן העור כאשר התפתחו אצלו גידולים סרטניים מסוג BCC , SCC ו – SOLAR KERATOSIS  . התובע הגיש באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה (מחלת מקצוע) והמוסד לביטוח לאומי שמצא כי אכן הוא עבד בשמש ויש קשר בין העבודה בשמש לבין התפתחות הגידולים הסרטניים, הכיר בתביעתו. ייצגתי אותו גם בוועדה הרפואית שבדקה אותו קבעה כי אחוזי נכות שלו הם  28% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית.   

להמשך קריאה

אדם שעבד שנים ארוכות בשמש הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

מדובר באדם שעבד במספר עבודות ותפקידים במשך שנים רבות ובמסגרת עבודותיו השונות  במהלך כל השנים נחשף בצורה קבועה לקרני השמש. כתוצאה מכך, חלה בסרטן העור ובגידולים מסוג BCC  ו – SOLAR KERATOSIS. התובע הגיש באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכיר בו כנפגע בעבודה. המוסד לביטוח לאומי אשר מצא כי אכן נחשף לשמש בעבודה ויש קשר סיבתי בין עבודתו בשמש לבין פרוץ הגידולים הסרטניים, הכיר בתביעה כפגיעה בעבודה. ייצגתי אותו בוועדה רפואית אשר בדקה אותו  קבעה כי אחוזי נכות שלו הם  28% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית.  

להמשך קריאה

מסגר הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

מדובר באדם אשר עבד שנים רבות כמסגר בשטח הפתוח ונחשף באופן יום ימי לשמש. כתוצאה מעבודתו בשמש במשך שנים רבות, חלה במחלת סרטן העור בגידולים מסוג : BCC . המוסד לביטוח לאומי שוכנע באמצעותי כי יש קשר סיבתי בין עבודתו בשמש ובין פרוץ הגידולים הסרטניים והכיר בתביעתו כפגיעה בעבודה (מחלת מקצוע ). ייצגתי אותו בוועדה רפואית של הביטוח הלאומי אשר בדקה אותו  וקבעה כי אחוזי נכות שלו הם  10% לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי למענק חד פעמי. 

להמשך קריאה

קברן הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

מדובר באדם אשר עבד במשך שנים רבות כקברן בחברת קדישא בחשיפה יום יומית לקרני השמש וכתוצאה מכך חלה במחלת סרטן העור והתפתחו אצלו גידולים מסוג BCC  ו – SOLAR KERATOSIS. התובע הגיש באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה והמוסד אכן שוכנע כי גידוליו מקורם בחשיפה לשמש בעבודה והכיר בסרטן העור כפגיעה בעבודה.(מחלת מקצוע). ייצגתי אותו בוועדה הרפואית אשר בדקה אותו קבעה כי אחוזי נכות שלו הם  19% לצמיתות והוא קיבל מענק חד פעמי. 

להמשך קריאה

חקלאי הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

מדובר בחקלאי אשר עבד כל חייו בעבודות חקלאות בחשיפה לקרני השמש וכתוצאה מכך חלה בסרטן העור – גידולים מסוג BCC SCC  ו – SOLAR KERATOSIS . התובע הגיש באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכיר בו כנפגע בעבודה. המוסד לביטוח לאומי שוכנע כי אכן גידוליו מקורם בעבודתו בשמש והכיר בתביעתו כפגיעה בעבודה.(מחלת מקצוע). ייצגתי אותו גם בוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי אשר קבעה כי אחוזי נכות שלו הם  19%  לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי למענק חד פעמי.

להמשך קריאה

קיבוצניקית הוכרה כנפגעת בעבודה - סרטן העור

מדובר בחברת קיבוץ אשר עבדה כל חייו בעבודות חקלאות וגננות וכן בטיפול בילדים בגן ילדים כאשר במסגרת עבודותיה נחשפה לקרני השמש מידי יום ביומו. לימים חלתה במחלת סרטן העור בגידולים מסוג MELANOMA   ממאירה בפנים ונאצלה לעבור ניתוח גדול להסרת הגידול הסרטני. תביעתה לביטוח לאומי להכרה כנפגעת בעבודה נדחתה אולם היא הגישה באמצעותי תביעה לבית הדין לעבודה אשר מינה מומחה רפואי שקבע כי יש קשר בין הגידול הסרטני הקשה לבין עבודתה בשמש והכיר בה כנפגע בעבודה.(מחלת מקצוע). ייצגתי אותה גם בוועדה רפואית של הביטוח הלאומי אשר בדקה אותה וקבעה כי אחוזי נכות שלה הם 30% לצמיתות ובעקבות כך היא זכאית לקצבת נכות חודשית.

להמשך קריאה

מדריכת רכיבה על סוסים הוכרה כנפגעת בעבודה – סרטן העור

מדובר באישה אשר עבדה כל חייה כמדריכת רכיבה על סוסים בשטח הפתוח בחשיפה יום יומית לקרני השמש כאשר כתוצאה מחשיפה זו, התפתחו אצלה גידולים סרטניים חמורים מסוג BCC  ו – SOLAR KERATOSISץ RATOSIS יפתו לשמש, התפתחו אצלו גידולים סרטניים חמורים מסוג ומי לקרני השמש . ודה אשר מינה מומחה רפואי שקבע כי יש קשר בין הגידול. התובעת הגישה באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה. הביטוח הלאומי שוכנע כי אכן הוא עבד בשמש בצורה אינטנסיבית ויש קשר סיבתי בין עבודתה בשמש לבין התפתחות הגידולים הסרטניים והכיר בתביעתה כפגיעה בעבודה.(מחלת מקצוע).  בוועדה רפואית של הביטוח הלאומי שם ייצגתי את הנפגעת, נקבע כי אחוזי נכות שלה הם 19% לצמיתות ובעקבות כך היא זכאית למענק חד פעמי. 

להמשך קריאה

טכנאי התקנות הוכר כנפגע בעבודה – סרטן העור

מדובר באדם אשר עבד כל חייו כטכנאי התקנת מערכות פיקוד ובקרה בשטח הפתוח  בחשיפה לקרני השמש וכתוצאה מכך חלה בסרטן העור – גידולים מסוג BCC SCC  ו – SOLAR KERATOSIS . התובע הגיש באמצעותי תביעה לביטוח לאומי להכיר בו כנפגע בעבודה. המוסד לביטוח לאומי שוכנע כי אכן גידוליו מקורם בעבודתו בשמש והכיר בתביעתו כפגיעה בעבודה.(מחלת מקצוע). ייצגתי אותו גם בוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי אשר קבעה כי אחוזי נכות שלו הם  28%  לצמיתות ובעקבות כך הוא זכאי לקצבה חודשית

להמשך קריאה

קיבוצניק הוכר כנפגע עבודה - סרטן העור

המדובר באדם אשר עבד כל חייו בקיבוץ כרפתן ונגר  כאשר במסגרת עבודתו נחשף בצורה קבועה ואינטנסיבית לקרני השמש. לימים הוא חלה בסרטן העור והתפתחו אצלו גידולים סרטניים מסוג BCC ,SOLAR KERATOSIS. הוא הגיש תביעה לביטוח לאומי להכרה כנפגע בעבודה (מחלת מקצוע) אולם תביעתו נדחתה. הוגשה באמצעותי תביעה לבית הדין לעבודה אשר מינה מומחה רפואי אובייקטיבי אשר בדק את החומר והעובדות בדבר עבודתו של התובע בשמש וקבע כי יש להכיר בגידולים הסרטניים ככאלו שנובעים מעבודתו בשמש. תביעתו הוכרה על ידי בית הדין. ייצגתי אותו בוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי אשר   קבעה כי אחוזי נכות שלו הם ........ לצמיתות  ובעקבות כך הוא זכאי לקצבת נכות חודשית.

להמשך קריאה

הערך סיכוייך:

עיצוב סטודיו אנזלביץ בניית אתרים