עורך דין דיני עבודה למען העובד

 

מאת: עו"ד צחי פרום

 

עורך דין העוסק בדיני עבודה יכול לשרת הן את המעסיק והן את העובד, בין אם מדובר על ייצוג וייעוץ משפטי במהלך העבודה או לאחר סיום קשרי עובד מעביד בין השניים. מעסיק יכול להתייעץ עם עורך דין דיני עבודה בנושאים שוטפים הקשורים להעסקת עובד, אך גם לגבי נושאים לא רגילים כמו שאלה של ריגול תעשייתי או חשיפת סודות העסק לגורם חיצוני, מעילה בכספים, גניבה ואף מעילה באמון. לצדו, עורך דין דיני עבודה יכול לתת שירות משפטי נרחב לעובד בכל הנושאים הקשורים לתנאי העסקתו כמו שאלות הקשורות לפיטורים, שינוי בתנאי ההעסקה, הטרדה מינית, פיטורי עובדת בהריון וכן נושאים משמעותיים כמו תאונות עבודה ומחלות מקצוע. ישנם משרדים המעניקים קשת רחבה של שירותים הן לעובד והן למעביד, ולצדם ישנם עורכי דין המתמחים בתחום ספציפי, רוכשים בו מיומנות יוצאת מגדר הרגיל ומספקים לגורם הפונה אליו שירות אופטימלי וסיכויי הצלחה גבוהים. כזה הוא משרדו של עורך דין צחי פרום המגדיר עצמו בתור עורך דין תאונות עבודה והוא מספק  לעובד, את כל השירותים שהוא זקוק להם. בין היתר מדובר על ייעוץ, הדרכה וליווי בכל הקשור לנושא המורכב של תאונות עבודה, גם אם עברה תקופה ממושכת מאז הפגיעה וגם אם התאונה אינה מוגדרת בתור שכזו ברשימה המוכרת לכם מן המוסד לביטוח לאומי.

 

קבלו ייעוץ של גורם מקצועי בלבד


עורך דין דיני עבודה מייצג את העובד בבתי דין לדיני עבודה, ואם הם עובדי מדינה גם בבתי דין משמעתיים. ולצד זה הוא מייצג את העובד בפני המוסד לביטוח לאומי ובפני חברות הביטוח כדי להשיג עבורו את כל מה שמגיע לו מן המוסדות, גם כאשר על פניו נראה כאילו לתביעה אין סיכוי. ייחוד נוסף של עו"ד צחי פרום הוא ביכולת הנדירה שלו להקשיב ללקוחות שלו ולשמוע גם את מה שמעבר לנאמר, להבין אלמנטים הסמויים מעינו של העובד ולקשר אותם עם הנתיבים שיובילו אותו להצלחה במאבקו. לכן, אם אתם חשים שנעשה לכם עוול אך לא מאמינים שתוכלו לקבל פיצוי מחכה לכם הפתעה. אם נראה לכם כי פיטוריכם נעשו שלא כדין, אם חליתם במחלת עור או בסרטן העור לאחר שעבדתם במשך שנים בשמש, אם חליתם בריאותיכם לאחר עבודה בתנאים בעיתיים, אם אתם חשים שההתנהלות סביבכם אינה נעימה לכם מבחינה מגדרית – אל תהססו לפנות אל עורך דין דיני עבודה כדי להגן על זכויותיכם ולשפר את איכות החיים שלכם בעבודה וגם לאחריה. וזכרו – כפי שאתם אינכם מודעים לכל הזכויות שלכם, כך גם הסביבה שלכם ואפילו החברים הטובים שלכם. לכן, הצעד הנבון הוא לבוא להתייעצות מקצועית עם מי שמתמחה בתחום. ורק איתו.

 

התייעצות עם עורך דין תאונות עבודה  תפתיע אתכם

                                 
תאונת עבודה היא נושא מגוון ומורכב. בתפיסה הרגילה שלנו אנו רואים אדם שנפל מגובה, או שחפץ נפל עליו מגובה רב. אנו רואים בעיני רוחנו יד שבורה, דימום ופציעה. אך לא כן הדבר, ומי שסבור כך טעות גדולה בידו והוא עלול שלא לתבוע את המגיע לו. כך למשל ישנם עובדים שיכולים לתבוע את המוסד לאומי בעקבות פריצת דיסק או כל פגיעה בעמוד השדרה שמגבילה אתכם או גורמת לכם לכאבים. כן יסביר לכם כל עורך דין דיני עבודה כי לצדן ישנו תחום הנקרא מחלות מקצוע והוא כולל מגוון מעניין של מחלות שקשורות לתחום הספציפי שבו אתם עוסקים, כמו למשל עובד שחלה אצלו ירידה בשמיעה או שהוא שומע צפצופים באוזניים בעקבות עבודה בסביבה רועשת. עובדת שברכיה נפגעו עקב הצורך לעלות ולרדת במדרגות לעתים תכופות, או עובד שעבודתו קשורה בעליה וירידה מסולמות. עובד שסובל מאסטמה עקב עבודה בסביבה מזוהמת, בסביבה שבה יש שימוש בחומרים כימיים, או עובד שחלילה נפגע בסרטן עקב עבודה בסביבת חומרים מסרטנים. רשימה ארוכה זו כוללת גם מורים שנפגעו במיתרי הקול ועוד מגוון רב של מחלות מקצוע ותאונות עבודה.

 

עורך דין תאונות עבודה – הדרך שלכם לקבל את המגיע לכם


כפי שאתם רואים מדוגמאות פשוטות אלה, הרשימה ארוכה ולא תמיד אנשים מבינים את הקשר בין המחלות שמהן הם סובלים לבין תנאי עבודתם. מסיבה זו חשוב מאוד לשנות את הגישה ולברר באמצעות עורך דין תאונות עבודה את הקשר בין הבעיות שלכם לבין עבודתכם בעבר או בהווה ואת סיכויי ההצלחה שלכם מול המערכת המוסדית המשומנת. לכן, הדרך הטובה ביותר היא לפנות אל עורך דין העוסק בדיני עבודה עם התמחות בתחום כדי לקבל את הפיצוי הכספי המגיע לכם מכוח החוק. אל תוותרו על הזכות שלכם לקבל פיצוי.

הערך סיכוייך:

עיצוב סטודיו אנזלביץ בניית אתרים