עורך דין תביעות ביטוח – כמו דויד וגולית

מאת: עו"ד צחי פרום

 

חברות הביטוח בישראל, ולמעשה חברות הביטוח בעולם כולו, הן חברות בעלות עוצמה כלכלית לא מבוטלת. וזאת בלשון המעטה. עוצמה זו מעניקה להן יתרון עצום מול האזרח הפשוט הבא לתבוע את המגיע לו בצדק, ולכן האזרח הפשוט חש לעתים כדויד מול גולית אדיר מימדים שהוא אינו יודע כיצד לנצחו. כמו דוד המלך שלמד את נקודת התורפה של גולית, וכמו המיומנות שהוא רכש בשימוש באבן הקלע – כך האזרח הניצב מול ענקיות הביטוח זקוק לעזרתו המקצועית של עורך דין תביעות ביטוח. מסיבה זו משרדו של עו"ד צחי פרום התמחה בדיוק בתחום זה, וההצלחות שלו בתחום מדברות בעד עצמן. לכן, אם אתם רוצים להגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה שלכם בתביעה מול כל גורם מבטח, בין אם זו חברת ביטוח, סוכן הביטוח ואפילו המוסד לביטוח לאומי – מקומכם אצלנו.
 

שנים של ניסיון והתמחות נרתמות למענכם

במשך שנים רכשנו ניסיון עשיר והתמחות ממוקדת בתחום של תביעות מול חברות ביטוח למיניהן, וניסיון זה פיתח אצלנו שתי תכונות חשובות שנראות לכאורה מנוגדות – מצד אחד יש לנו אמפטיה, איכפתיות ורגישות רבה למצוקות של הלקוחות שלנו ומצד שני – אנו מצטיינים התמדה ללא ליאות לחתירה ממוקדת אל המטרה מול חברות הביטוח. לכן, כאשר אתם באים אלינו למשרד עו"ד צחי פרום כי אתם מחפשים עורך דין תביעות ביטוח אנו ננחה אתכם בכל הדרכים והאמצעים שבאמצעותם נעשה את כל הדרוש כדי להשיג עבורכם את המגיע לכם. בין אם זה היכרות של הטפסים הנדרשים כמו טופס תאונת עבודה, בין אם זה הדרכה לאופן המילוי של הטופס הארוך הזה שהוא למעלה מ-8 עמודים, בין אם זה הדרכה לגבי מסמכים רפואיים רלבטנים, פרטי עדים ורישום עדויות, אופן רישום פרטי המקרה, ובמקרה של תאונת עבודה גם אופן רישום הפגיעה כך שתתאים לדרישות המחמירות של המוסד לביטוח לאומי.
 

אוזן קשבת לכל הכיוונים

כל מה שאמרנו כאן הוא רק על קצה המזלג הצעדים הרבים שיש לנקוט כדי להשיג את היעד החשוב עבורכם – לקבל את המגיע לכם מחברת הביטוח או מן המוסד לביטוח לאומי. כמו שיש לנו אוזן קשבת לצרכים ולמצוקות שלכם, כך יש לנו אוזן קשבת לדרכי העבודה וההתנהלות של חברות הביטוח, לחקיקה קודמת בתחום ולכל פרט וניואנס שיביא אותנו ביחד אל  המטרה.  אנו מטפלים בתביעות ביטוח מכל הסוגים ועושים זאת בנחישות כדי לתת מענה לצרכים שלכם. כך שבין אם אתם זקוקים להדרכה ראשונית לגבי טופס תאונת עבודה, או בין אם אתם רוצים לפתוח בתהליך של תביעה מול חברת ביטוח – הגעת למקום הנכון. כאן תקבלו יעוץ, הדרכה והערכה ריאלית של היעדים שאתם יכולים להשיג. בין אם מדובר בתביעה מול המוסד לביטוח לאומי, בין אם מדובר בתאונת עבודה, תאונת דרכים, ביטוח אלמנטרי, ביטוח כושר עבודה או אפילו ביטוח סיעודי. האדם הנכון לטפל בכל אלה הוא עורך דין צחי פרום, עורך דין תביעות ביטוח.
 

טפסים ומיכשולים לא מפחידים אותנו

תביעות מול הביטוח הלאומי הדורשים מילוי של טפסים רבים כמו טופס תאונת עבודה וטפסים רפואיים ואישיים רבים נוספים, ישנם סוגי ביטוחים שונים כמו ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח לרכב או לדירה. לכל אחד ניואנסים מיוחדים לתחום אך ישנם גם נושאים רבים המשותפים להם שחלקם עלולים להוות עבורכם אבן נגף שתכשיל את הניסיון שלכם לנצח במאבקכם. עורך דין תביעות ביטוח יסייע לכם כאשר אתם נדרשים לחתום על ויתור תביעות, או כאשר אתם מגלים שלמרות התשלומים שלכם אתם פתאום מגלים שאין לכם חלילה כיסוי ביטוחי, או שהביטוח אינו מגדיר בדיוק את הבעיה שלכם. אנו נעשה הכל כדי לשנות את הקביעה הזו.
 

אתם לא לבד

בכל אחד מן המקרים האלה אתם עלולים להרים ידיים ביאוש, מול סבך הנפתולים שחברות הביטוח מערימות עליכם. לכן, עורך דין צחי פרום עומד לצדכם בכל ההתנהלות שלכם מול חברות הביטוח, בין אם מדובר על הליך שנראה כביכול פשוט של מילוי טופס תאונת עבודה והכנה לתביעה מול המוסד לביטוח לאומי, ובין אם מדובר בנושאים מורכבים יותר ובאגוזים קשים יותר לפיצוח. גם אם נראה לכם כי כלו כל הקיצין – בואו אלינו ונמצא ביחד את הדרך להשיג עבורכם את המגיע לכם, כי אתם לא לבד.
 

הערך סיכוייך:

עיצוב סטודיו אנזלביץ בניית אתרים